12 Hour Shift (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
12 Hour Shift (2020)

× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

12 Hour Shift (2020)

1338
 86 min    2020    HD     5.3

Trupat fillojnë të grumbullohen kur një infermiere, përdoruese e drogës, dhe kushëriri i saj përpiqen të gjejnë një veshkë zëvendësuese për një trafikant organesh.