12 Mighty Orphans (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
12 Mighty Orphans (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

12 Mighty Orphans (2021)

543
 118 min    2021    HD     6.8

I përndjekur nga e kaluara e tij, një trajner futbolli i devotshëm drejton një ekip jetimësh, gjatë epokës së depresionit dhe frymëzon një komb përgjatë rrugës.