122 (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
122 (2019)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

122 (2019)

1677
 95 min    2019    HD     6.8

Është një natë të përgjakshme në një vend ku duhet të ndihen të sigurt, një i ri dhe e dashura e tij përpiqen të mos shkojnë në spital, por të largohen prej tij. Ata përpiqen ti mbijetojnë natës.