14 Blades (2010) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
14 Blades (2010)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

14 Blades (2010)

14766
 114 min    2010    HD     6.3

Katërmbëdhjetë shpatat janë vendosur gjatë Dinastisë së Mingut dhe u përqendruan në një agjent të shërbimit sekret (Donnie Yen) në gjykatën e perandorit i cili është tradhtuar dhe përndjekur pas nga kolegët e tij…