18 Presents (2020) a.k.a 18 Regali – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
18 Presents (2020) a.k.a 18 Regali
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

18 Presents (2020) a.k.a 18 Regali

3563
 115 min    2020    HD     6.7


Frymëzuar nga historia e jashtëzakonshme e Elisa Xhirotos. Gruas, që bëri gjithçka, që ti linte vajzës 18 dhurata për ditëlindjet e saj, pasi zbuloi që nuk do mund të kalonte shumë kohë me të.