1911 Revolution (2011) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
1911 Revolution (2011)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

1911 Revolution (2011)

12244
 121 min    2011    DVD     6.0

Një dramë historike bazuar në themelimin e Republikës së Kinës, kur forcat nacionaliste të udhëhequra nga Sun Yat-sen përmbysi Dinastia Qing.