21 Grams (2003) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
21 Grams (2003)

× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

21 Grams (2003)

8933
 124 min    2003    HD     7.6

Një aksident i frikshëm sjell së bashku një matematikan të sëmurë kritik, një nënë të pikëlluar, dhe një ish të dënuar.