40 Days and 40 Nights (2002) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
40 Days and 40 Nights (2002)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

40 Days and 40 Nights (2002)

2816
 96 min    2002    HD     5.6

Pas një ndarje të tmerrshme, një djalë i ri zotohet se do rrijë 40 ditë e 40 netë i “pastër” pa bërë seks, por në fund ai takon vajzën e ëndrrave të tij dhe nuk mund të bëjë asgjë për këtë.