8MM (1999) +18 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
8MM (1999) +18

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

8MM (1999) +18

5752
 123 min    2000    HD     6.5

Një vejushë e pasur kontakton detektivin privat Tomas Uellis dhe kërkon që ai të përcaktojë nëse filmi 8MM, që tregon vrasjen e një vajze, është i vërtetë.