A California Christmas (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
A California Christmas (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

A California Christmas (2020)

4776
 106 min    2020    Full HD     

Me stilin e tij të lumtur të jetës, një magjepsës i pasur paraqitet si një fermer për të bërë që një fermere punëtore të shesë tokën e familjes së saj para Krishtlindjeve.