A Christmas Gift from Bob (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
A Christmas Gift from Bob (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

A Christmas Gift from Bob (2020)

2473
 92 min    2020    HD     6.0

Vazhdojnë aventurat e Xhejms Bouenit dhe Bobit. Xhejmsi, një muzikant në rrugët e Londrës, e gjen veten në shënjestrën e një hetimi për mirëqenien e kafshëve, duke e kërcënuar që do t’ia marrin maçokun e tij të dashur gjatë Krishtlindjeve.