A Conspiracy of Faith (2016) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
A Conspiracy of Faith (2016)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

A Conspiracy of Faith (2016)

10430
 112 minuta    2016    HD     7.1

"Konspiracion Besimi" : Një letër e vjetër që ka udhëtuar përtej oqeanit shumë kohë më parë, gjendet në Jutland. Letra është e vështirë të deshifrohet, por kur hetuesi danez nga Sektori Q e merr, personalitetet e çuditshme në sektor gjejnë një kënd të ri dhe mundohen të zbulojnë dhe një tjetër çështje të vjetër dhe të ligë edhe pse pistat ishin të pakta.