A Cool Fish (2018) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
A Cool Fish (2018)

× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

A Cool Fish (2018)

475
 109 min    2018    HD     7.0

Dy hajdutë dhe një ish-polic përpiqen të provojnë veten e tyre pas shumë dështimeve në jetë. Ndërsa dy hajdutët fshihen në banesën e një vajze pas një grabitjeje të dështuar në një dyqan celularësh, ish-polici përpiqet të gjejë armën e zhdukur. Pas shumë peripecive, në vend që të provojnë veten, arrijnë ta gjejnë atë.