A Dark Foe (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
A Dark Foe (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

A Dark Foe (2020)

1994
 114 min    2020    Full HD     7.3

Një detektiv përballet me një rrjet trafikimi njerëzor teksa përpiqet të zbulojë çfarë i ka ndodhur motrës së tij 30 vite më parë.