A Fortunate Man (2018) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
A Fortunate Man (2018)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

A Fortunate Man (2018)

5676
 163 min    2018    HD     7.3

Një inxhinier i zoti arratiset nga rrënjët e tij të ashpra familjare për të gjetur pasuri dhe sukses mes elitës së Kopenhagenit, por krenaria që e vë në lëvizje rrezikon të jetë ajo që do e rrënojë.