A Lonely Place to Die (2011) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
A Lonely Place to Die (2011)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

A Lonely Place to Die (2011)

14583
 99 min    2011    HD     6.3

Një grup Alpinistë në malet Skoceze zbulojnë një vajzë të rrëmbyer dhe ndiqen nga rrëmbyesit.