A Princess for Christmas (2011) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
A Princess for Christmas (2011)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

A Princess for Christmas (2011)

2279
 91 min    2011    HD     6.4

Me ftesë të një të afërmi të larguar, një grua e re udhëton me mbesën dhe nipin e saj në një kështjellë në Evropë për Krishtlindje, ku ajo padashur bie në dashuri me një princ të pashëm.