A Quiet Place Part II (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
A Quiet Place Part II (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

A Quiet Place Part II (2020)

13743
 97 min    2020    Full HD     7.8

U RREGULLUA! Pas ngjarjeve të frikshme në shtëpi, familja Abot duhet të largohet nga streha e tyre. Të detyruar të dalin në botën e jashtme, ata kuptojnë se krijesat që ndjekin zhurmat nuk janë rreziku i vetëm.