A Regular Woman (2019) a.k.a Nur eine Frau – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
A Regular Woman (2019) a.k.a Nur eine Frau


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

A Regular Woman (2019) a.k.a Nur eine Frau

708
 90 min    2019    HD     7.7

Një grua gjermane me origjinë turke lufton për të arritur jetën që ëndërron. Pasi përballet me kundërshtimin dhe kërcënimet e familjes së saj, ajo vendos të largohet për të realizuar qëllimin e saj.