A Second Chance (2014) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
A Second Chance (2014)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

A Second Chance (2014)

1724
 102 min    2014    HD     6.8

Një polic i ndërgjegjshëm që heton një çështje dhune familjare në apartamentin e një të droguari, duhet të marrë vendimin më të ulët të jetës së tij. Deri ku shkon një prind për një shans të dytë?