A Sun (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
A Sun (2019)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

A Sun (2019)

442
 156 min    2019    Full HD     7.6

Historia e dy vëllezërve, njëri student i shkëlqyer, gati për të ndjekur shkollën mjekësore të zgjedhur prej tij dhe tjetri, një kriminel, të cilin sherri i fundit e fut në një qendër paraburgimi për të mitur.