A Taste of Christmas (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
A Taste of Christmas (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

A Taste of Christmas (2020)

4509
 91 min    2020    HD     5.7

Pasi mëson se kushërira e saj Olivia duhet të anulojë hapjen e restorantit të saj italian në prag të Krishtlindjes, Natali vendos që të ndihmojë që dita e hapjes të bëhet realitet.