A Writer's Odyssey (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
A Writer’s Odyssey (2021)


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

A Writer’s Odyssey (2021)

1993
 130 min    2021    Full HD     6.5

Gjashtë vjet pas rrëmbimit të vajzës së tij, një burrë rekrutohet për të vrarë autorin e një romani fantazie, por bota e romanit duket se kryqëzohet me realitetin.