About Endlessness (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
About Endlessness (2019)


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

About Endlessness (2019)

648
 78 min    2019    Full HD     6.9

Me "Rreth Pafundësisë", Roi Anderson i shton veprës së tij kinematografike, një reflektim mbi jetën njerëzore me gjithë shkëlqimin, banalitetin, bukurinë dhe mizorinë e saj.