Ace Ventura: Pet Detective (1994) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Ace Ventura: Pet Detective (1994)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Ace Ventura: Pet Detective (1994)

23733
 86 min    1994    HD     6.9

Një detektivë budalla i specializuar për kafshë, vije në kërkim të një delfini të vjedhur, i cili duhet të bëjë çmendurin deri në zbulimin e ti.