Active Shooter (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Active Shooter (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Active Shooter (2020)

1495
 68 min    2020    HD     

Të fshehura në një tualet, gjatë një situate me vrasës që gjuajnë, tre gra testojnë besimin e tyre kur fillojnë të kërkojnë kleçka në historinë e një viktime tjetër.