Adopt a Daddy (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Adopt a Daddy (2019)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Adopt a Daddy (2019)

2003
 99 min    2019    HD     

Pedagogu Damien Mallet harton një plan për të ndihmuar një nga studentët e tij. Kur familja e Bahzadit është gati të deportohet, Damien merr masa. Së bashku me motrën dhe shoqen e tij më të mirë, ai dëshiron të luftojë për të drejtat e familjes.