After She Wakes (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
After She Wakes (2019)


× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

After She Wakes (2019)

1256
 78 min    2019    HD     4.9

Pas një tragjedie të tmerrshme, një mama e izoluar me vajzën e saj fillon të ketë probleme me gjumin të cilat duken të kenë lidhje me një realitet djallëzor.