After the Sunset (2004) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
After the Sunset (2004)


× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

After the Sunset (2004)

3417
 97 min    2004    HD     6.3

Dy hajdutë profesionistë do të tërhiqen pas një misioni të fundit të suksesshëm. Duke qëndruar në parajsën e tyre tropikale, ferra e tyre e vjetër, agjenti Lloyd i FBI-s, shfaqet për t'u siguruar se ata janë tërhequr, por kur Lloyd sheh të ankoruar në një port anijen luksoze të quajtur “Diamond Cruise” ai bindet se ata s'janë tërhequr dhe anija është hapi i tyre i radhës...