Against the Sun (2014) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Against the Sun (2014)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Against the Sun (2014)

2372
 100 min    2014    HD     6.5

Gjatë Luftës së Dytë Botërore, tre aviatorë të Marinës Amerikane përplasin bombarduesin e tyre në Paqësorin Jugor dhe përpiqen të mbijetojnë në një gomone të vogël.