Agatha and the Midnight Murders (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Agatha and the Midnight Murders (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Agatha and the Midnight Murders (2020)

1637
 91 min    2020    HD     6.1

Një grup të panjohurish, në pamje të parë me asgjë të përbashkët mes tyre, mbeten të bllokuar bashkë gjatë një sulmi ajror dhe mbetet në duart e shkrimtares së famshme Agatha Kristi që të zgjidh krimet që po ndodhin gjatë kësaj nate tepër të gjatë.