Ainbo (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Ainbo (2021)PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHKEMBIMI – 18.11.2021 – NE CDO KINEMA

SHKEMBIMI


Ainbo (2021)

2720
 84 min    2021    HD     4.7

Në frymën e Moanës dhe Frozen, 'Ainbo - Shpirti i Amazonës' është udhëtimi epik i një heroine të re dhe udhërrëfyesve të saj shpirtërorë, "Dilo" një gjitar i lezetshëm dhe me humor dhe "Vaka" një antilopë budallaqe e madhe, e cila fillon një kërkimi për të shpëtuar shtëpinë e tyre në pyllin madhështor të Amazonës.