AK vs AK (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
AK vs AK (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

AK vs AK (2020)

2340
 108 min    2020    HD     7.2

Një regjisor rrëmben vajzën e një aktori të famshëm dhe ndërsa aktori kërkon për vajzën e tij, regjisori filmon kërkimin e dëshpëruar në kohë reale për relizimin e filmit e tij të ardhshëm.