Ali (2001) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Ali (2001)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Ali (2001)

18370
 157 minuta    2001    HD     6.8

Historia e ngritjes se Muhamed Ali, kalimi mes perifecive ne luften rraciale me qeverine e Sh.B.A e deri ne ringritjen e tij.