Alice in Wonderland (2010) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Alice in Wonderland (2010)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Alice in Wonderland (2010)

2564
 108 min    2010    HD     6.4

Nëntëmbëdhjetë vjeçarja Alice kthehet në botën magjike nga aventura e saj e fëmijërisë, ku ajo ribashkohet me miqtë e saj të vjetër dhe mëson për fatin e saj të vërtetë: t'i japë fund mbretërimit të terrorit të Mbretëreshës së Kuqe.