Alice in Wonderland (2010) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Alice in Wonderland (2010)PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHKEMBIMI – 18.11.2021 – NE CDO KINEMA

SHKEMBIMI


Alice in Wonderland (2010)

3512
 108 min    2010    HD     6.4

Nëntëmbëdhjetë vjeçarja Alice kthehet në botën magjike nga aventura e saj e fëmijërisë, ku ajo ribashkohet me miqtë e saj të vjetër dhe mëson për fatin e saj të vërtetë: t'i japë fund mbretërimit të terrorit të Mbretëreshës së Kuqe.