Alive (1993) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Alive (1993)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Alive (1993)

834
 120 min    1993    HD     7.1

Një ekip uruguaian regbi i bllokuar në dëborë në malet e Andeve, janë të detyruar të përdorin mënyra të skajshme për të mbijetuar pas një aksidenti me avion.