All My Friends Are Dead (2020) 16+ – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
All My Friends Are Dead (2020) 16+


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

All My Friends Are Dead (2020) 16+

1262
 96 min    2020    HD     5.8

Gjatë festës së Vitit të Ri një grup miqsh dhe një seri ngjarjesh të çmendura, nxjerrin sekrete, thyejnë zemra dhe çojnë në një fund tronditës.