All My Life (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
All My Life (2020)


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

All My Life (2020)

3771
 91 min    2020    HD     6.2

Bazuar në histori të vërtetë të çiftit Jennifer Carter dhe Solomon Chau. Ata janë një çift i ëmbël, argëtues, të sapo fejuar, të cilët janë gati të fillojnë jetën e tyre së bashku. Por kur Solomon diagnostikohet me kancer të mëlçisë, shpresat e tyre për një martesë në verë bëhen të pamundura. Shumë shpejt, miqtë dhe familjarët e tyre hartojnë një plan frymëzues për të ndihmuar Jennifer dhe Solomon të realizojnë martesën e tyre të ëndrrave.