Along Came Polly (2004) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Along Came Polly (2004)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Along Came Polly (2004)

7266
 90 min    2004    HD     6.0

Jo të gjitha martesat zgjasin, por ajo e Rubenit nuk kaloi dot as ditën e parë të muajit të mjaltit. Edhe pse i shkatërruar emocionalisht, ai vendos t'ia nisë nga e para dhe kupton, se jeta ndjek planet e saj.