American Factory (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
American Factory (2019)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

American Factory (2019)

5378
 110 min    2019    HD     7.5

Një miliarder kinez hap një fabrikë xhamash në Ohajo ku punëson më shumë se 2000 amerikanë. Ditët e para të shpresës dhe optimizmit i hapin rrugë përplasjes së teknologjisë së avancuar të Kinës me klasën punëtore të Amerikës.