American Night (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
American Night (2021)PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHKEMBIMI – 18.11.2021 – NE CDO KINEMA

SHKEMBIMI


American Night (2021)

1534
 123 min    2021    Full HD     5.7

Në botën e artit bashkëkohor të korruptuar të qytetit të Nju Jorkut, tregtari i artit Xhon Kaplan dhe kreu i pamëshirshëm i mafies së Nju Jorkut, Majkëll Rubino, luftojnë për para, art, fuqi dhe dashuri.