American Skin (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
American Skin (2019)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

American Skin (2019)

831
 89 min    2019    Full HD     6.8

Një veteran marins që punon si roje e një shkolle, përpiqet të rregullojë marrëdhënien e tij me djalin e tij pas divorcit. Kur djali i tij vritet nga një oficer policie, i shpallur i pafajshëm pa u gjykuar, ai i merr situatën në duart e tij.