American Traitor: The Trial of Axis Sally (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
American Traitor: The Trial of Axis Sally (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

American Traitor: The Trial of Axis Sally (2021)

710
 109 min    2021    Full HD     

Një grua amerikane, Mildred Gillars, transmeton një shfaqje nazistësh gjatë Luftës së Dytë Botërore. Ajo luan rolin e Aksis Sellit. Historia zhytet në pikëpamjen e errët të propagandës, kapjen e Sellit dhe gjyqit për tradhti në Uashington D.C, pas luftës.