Amundsen (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Amundsen (2019)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Amundsen (2019)

5597
 125 min    2019    HD     6.2

U RREGULLUAN TITRAT! Jeta dhe veprat e ekspolruesit norvegjez, Roald Amundsen, njeriut të parë që vizitoi Polin e Jugut.