Amundsen (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Amundsen (2019)

× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

Amundsen (2019)

2199
 125 min    2019    HD     6.2

U RREGULLUAN TITRAT! Jeta dhe veprat e ekspolruesit norvegjez, Roald Amundsen, njeriut të parë që vizitoi Polin e Jugut.