An American Crime (2007) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
An American Crime (2007)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

An American Crime (2007)

681
 98 min    2007    HD     7.3

Historia e vërtetë e një amvise periferike Gertrude Baniszewski, e cila e ka mbajtur të mbyllur një adoleshente në bodrumin e shtëpisë së saj në Indiana gjatë viteve të 1960-ës.