Angel of Evil (2010) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Angel of Evil (2010)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Angel of Evil (2010)

9971
 125 min    2010    HD     6.8

Krimet e tij ishin tronditëse, stili i jetës ishte tërheqës dhe reputacioni i tij ishte legjendar. Bazuar në histori të vërtetë, Angel of Evil rrëfen ngritjen dhe rënien dramatike të një prej bandave më famëkeqe dhe karizmatike të Italisë, Renato Villanzasca.