Angels Fallen (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Angels Fallen (2020)


× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Angels Fallen (2020)

4257
 86 min    2020    HD     

Pas humbjes tragjike të gruas së tij duke luftuar me forcat e errëta, ​​Gabrieli ribashkohet me skuadrën e tij të mëparshme të gjahtarëve të djajve. Pasi humb një pjesë të ekipit të tij, Gabrieli duhet të përballet me të kaluarën e tij tragjike dhe të vendosë se kush është me të vërtetë mik apo armik.