Animals (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Animals (2019)

× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

Animals (2019)

913
 109 min    2019    HD     6.1

Kur dy shoqe të pandara përballen me jetën dhe përgjegjësitë e të qenit në një lidhje, i duhet të vendosin nëse duhet të vazhdojnë jetën e tyre të mbushur me festa dhe pije apo të zgjedhin një jetë më të shtruar, duke u ndarë kështu nga njëra-tjetra.